top of page
Misty svahy

Kraniosakrální biodynamika  ošetření

Přínosy ošetření

Zklidnění

Při ošetření dochází ke zklidnění a zpomalení, které si většina lidí ve shonu všedních dní nedopřeje. Většina klientů si s sebou zklidnění odnáší i do následujících dní. 

Individualizované

Klientův systém si procesy řídí sám a praktikant jim asistuje. Dochází tím ke zrychlení léčivých procesů, které probíhají ještě dva dny po ošetření. Vhodné pro různé věkové skupiny od dětí po seniory.

Regenerace

Zklidnění na psychické i fyzické úrovni umožňuje tělu věnovat se regeneraci. Během ošetření se procesy rozběhnou a pokračují několik dalších dní. Ošetření je tedy vhodné po úrazech nebo operacích.

Citlivé k traumatu

Díky jemnému citlivému a individuálnímu přístupu je biodynamika vhodná i pro klienty, kteří řeší trauma psychického rázu. Dochází k obnovení vnitřních zdrojů a zklidnění nervového systému.

Bezbolestnost

Během biodynamického ošetření nevytváří praktikant na klienta žádný tlak, ani s ním nijak necvičí. A přesto dochází k léčivým posunům. Klienti z lehátka vstávají osvěžení.

Podpora

Kraniosakrálně biodynamické ošetření je vhodné jako podpora v obdobích zvýšeného fyzického i psychického napětí. Při úzkostných stavech nebo stresu s kterým se klient neumí vyrovnat sám.

Napište mi

bottom of page