top of page
Mlha a příroda

Kraniosakrální biodynamika

Léčba dotekem...

...přijďte spočinout

Kraniosakrální biodynamika je jemná léčebná metoda vhodná v mnoha životních situacích. Klient leží oblečený na masérském lehátku a terapeut je s ním v kontaktu svýma rukama. Kraniosakrální biodynamika je vhodná při rekonvalescenci po úrazech, operacích, při chronických obtížích přináší úlevu, je vhodná v období zvýšeného vypětí ať už fyzického nebo psychického, přináší zmírnění projevů traumatu, návrat k celistvosti a obnovu zdraví.

Bílý písek a kámen
HelenaTomankova150x150.png

Helena Tománková

Soňku jsem poznala již před několika lety na semináři. Byl to seminář vedený Jullianem Gustavson, kde jsme zkoumali a uzdravovali porodní otisky. Soňka mi byla na první pohled sympatická a líbil se mi její způsob spolupráce s námi účastníky a také s Jullianem. S radostí jsem po několika letech zjistila, že můžu být při uzdravení svého porodu v péči Soňky. Také už jsem vyzkoušela, jak léčivé je její kraniosakrální ošetření. Při každém jednom setkání věnuje Soňka prostor vzájemnému sladění se a hovoření o tématu. Už zde se dějí zázraky. Po ošetření od Soňky odcházím s pocitem, že vše, co mě trápilo a o čem jsem tam s ní ten den hovořila, že jsem to tam nechala, že se to rozpustilo. Přijde mi to zázračné! A pak už jen pozoruju, jak si to sedá a jak se ta změna či uzdravení odráží v mém životě. Setkání se Soňkou doporučuji úplně všem, je to žena s velkým darem. Až u ní zazvoníte, přijde vám otevřít krásná žena v krásných šatech. 

KaterinaSechovcova150x150.jpg

Kateřina Sechovcová

Sonino ošetření je pro mne vždy balzám na duši i tělo. Proč se k Soně ráda vracím? Cítím u ní bezpečí, přijetí, laskavost, pochopení a velkou hloubku. Můj mozek sice nechápe všechny procesy, které se dějí a jak je to možné, ale po každé návštěvě přichází velká úleva. Mám k ní velkou důvěru a vřele doporučuji jak Přepis porodních otisků tak kraniosakrální biodynamiku.

MartinaEkrtova150x150.jpg

Martina Ekrtová

Setkání s kraniosakrální terapií mě potkalo díky Soně ve chvíli, kdy se několik doktorů radilo o tom, jestli je mou diagnózou amyotrofická neuralgie brachiálního plexu nebo něco jiného - mé rameno přestalo ovládat zbytek paže. Uklidnění, naprostá úleva od bolesti a velká důvěra ve vše, co přináší ruce terapeutky, byly tou nejlaskavější pomocí v mém akutním stavu. Nakonec jsem po 4 "leženích", doprovodné elektroléčbě a rehabilitaci došla po třech měsících zpět k plné hybnosti ramene i paže. Velký dík.

Napište mi

S vašimi údaji bude naloženo v souladu s GDPR
Podrobnější podmínky dole na této stránce.

uDSC_4919.jpg

O mně

Miluji terapie zahrnující inteligenci těla

Od roku 2016 se intenzivně věnuji různým formám seberozvoje a účastním se terapeutických výcviků. Mezi mé nejoblíbenější přístupy patří:

kraniosakrální biodynamika, práce s porodními otisky a astrologie.

V roce 2015 jsem vydala knihu Znovuzrozená.

Zajímám se o témata týkající se porodů, mateřství, vývojová traumata, vnitřní dítě, ale i stíny mateřství, rodinné systémy a řeč těla.

Ráda bych pro vás vytvořila prostor, kam můžete přijít, když je vám ouvej.

S důvěrou se na mě obraťte.

S přáním všeho dobrého

Soňa

Soňa Kolmanová, BCST

Ceník od 1.11.2023

Kraniosakrální biodynamika (Kraniosakrální terapie)
ošetření - 90 min - 1200 Kč
permanentka - 3 ošetření - 3300 Kč
                             6 ošetření - 6000 Kč
Přepis porodních otisků
sezení - 120 min - 2000 Kč
permanentka - 3 sezení - 5000 Kč
TEST z kapky krve (Zinzino)
Test z nezávislé laboratoře vám dá přesné údaje o složení esenciálních mastných kyselin ve vašich buňkách - 1500 Kč/test
Konzultace
online nebo osobně 60 min - 1200 Kč
Astro konzultace
online nebo osobně 60 min - 1200 Kč
platit můžete i poukazy Edenred
EdenredLogo.png
Další terapie a aktivity, kterým se věnuji...

Přepis porodních otisků

Je metoda vhodná k práci s hlubšími vzorci, které pramení z prenatálního období, porodu a nebo z novorozeneckého období. Doporučuji ji v případě, že jste na téma opakovaně naráželi a posun je v nedohlednu. Individuální sezení nabízí více prostoru pro křehká témata. Skupiny zase možnost navzájem si vypomoci ať už v rolích rodičů, tvorbou porodního tunelu, objetím, zrcadlením, bezpečným kontaktem.

Individuální sezení po domluvě

Vyhledat
bottom of page